#1 2008-03-01 17:10:10

Greg

Administrator

1487557
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Humor

Tak na poprawę nastroju ;-)

******

Na lotnisku celnik do pasażera:
      - Czy ma pan coś do oclenia?
      - Nie, nie mam.
      - Jest pan pewien? Co w takim razie robi za panem ten słoń z chlebem na uszach? - upiera się celnik.
      - Proszę pana, moja sprawa, z czym jem kanapki

******

Do szkoły podstawowej przychodzi prezydent Kaczyński. Pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Michaś.
      - Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? Po drugie: czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równości było zamachem na polską demokrację? Po trzecie: czy to prawda, że chce pan przejąć całą władzę w Polsce?

      Pan prezydent zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwoni ł dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, Piotruś podniósł rękę.
      - Ja mam pięć pytań do pana prezydenta. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? Po drugie: czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równości było zamachem na polską demokrację? Po trzecie: czy to prawda, że chce pan przejąć całą władzę w Polsce? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z małym Michasiem?

******

Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co zechce, byle było smaczne...

******

Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków

******

Blondynka startuje w teleturnieju. Prowadzący zadaje pytanie:
      - Myli się tylko raz.
      Blondynka udaje że myśli, myśli ... i odpowiada:
      - Brudasy

******

Offline

 

#2 2008-03-09 20:45:37

agnes_

Teatr Bezprzerwy

5816956
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Humor

hehe, widzę że humor dopisuje, to dobrze, ale szkoda,że już nie bywasz zawsze na tańcach...tak jak to kiedyś było...

Ostatnio edytowany przez agnes_ (2008-03-09 20:48:41)


The music makes me lose control.

Offline

 

#3 2008-03-09 20:50:44

agnes_

Teatr Bezprzerwy

5816956
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Humor

a wiecie, co wam powiem? mam muze z Step up2 i jest zajeb... a sam film jest boski! watro go zobaczyć!!!!! można się pośmiać,dużo tańczą(ii to jak!!) i muza leci non stop!

Ostatnio edytowany przez agnes_ (2008-03-09 20:51:14)


The music makes me lose control.

Offline

 

#4 2008-03-15 16:46:18

Greg

Administrator

1487557
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Humor

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl